ALS80U392NF500
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80U392NF
ALS80U392NF500 Hakkında
KEMET ALS80U392NF500, 3900 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminallerine sahip şasi montaj tipi bu bileşeni, güç kaynakları, enerji depolama devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun hale getirir. ±20% tolerans, 9000 saat ömür ömrü (105°C'de) ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunar. ESR değeri 61mOhm @ 100Hz ve ripple akım kapasitesi 19A @ 10kHz olup, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 46 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V