ALS80U244NT063
CAP ALUM 240000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80U244NT063
ALS80U244NT063 Hakkında
KEMET ALS80U244NT063, 240000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 7mOhm ESR değerine sahiptir. Radial, vida terminalli kasa yapısı ile şasi monte edilmek üzere üretilmiştir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 29A ve 10kHz'de 30.2A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerjinin depolanması ve düzenlenmesi gibi uygulamalarda kullanılır. Düşük impedans ve yüksek kapasitans değeri ile büyük enerji depolama gereksinimleri olan sistemlere uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 240000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V