ALS80U243NW200
CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80U243NW
ALS80U243NW200 Hakkında
KEMET ALS80U243NW200, 24000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu paketlemede sunulmaktadır. 18 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ölçülen bu kondansatör, 10 kHz'de 24.4 A ripple akım kapasitesine ve 100 Hz'de 19.9 A ripple akım değerine sahiptir. 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V