ALS80P824NS025
CAP ALUM 820000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80P824NS
ALS80P824NS025 Hakkında
KEMET ALS80P824NS025, 820000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Chassis mount tipi vida terminalli paket ile sunulmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 6mOhm, impedansı 8mOhm seviyesindedir. Yüksek frekans dalgalanma akımı 10kHz'de 29.7A, düşük frekans dalgalanma akımı 100Hz'de 29.2A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi verilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V