ALS80P752NJ350
CAP ALUM 7500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80P752NJ
ALS80P752NJ350 Hakkında
KEMET ALS80P752NJ350, 7500 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda düşük empedans ve düşük ESR değerleri sağlar. Şasi montajı için vida terminalleri ile gelir. 105°C'de 9000 saat ömür süresi, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 20,5 A ve 100 Hz'de 14,3 A ripple akım yönetebilir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V