ALS80P223NT250
CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80P223NT
ALS80P223NT250 Hakkında
KEMET ALS80P223NT250, 22000 µF kapasitansiyete sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajıyla yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminallere sahip radial can kütüğü paketinde sunulur. 15 mOhm ESR ve 12 mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, inverters ve genel amaçlı elektronik devrelerde filistrasyona ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 9000 saat lifetime garantisi sağlar. 26.2 A @ 10 kHz ve 21.1 A @ 100 Hz ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V