ALS80P163NJ200
CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80P163NJ
ALS80P163NJ200 Hakkında
KEMET ALS80P163NJ200, 16000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial can tipi kasa ile vida terminal bağlantısına sahip olan bu kondansatör, şasi monte edilir. ESR değeri 25 mOhm @ 100Hz olup, 100 kHz'de 19 mOhms impedans gösterir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 20.5 A, 100 Hz'de 16.2 A'dir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 9000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V