ALS80P113NJ250
CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80P113NJ
ALS80P113NJ250 Hakkında
KEMET ALS80P113NJ250, 11000 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 26mOhm ESR (100Hz) değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 100Hz'de 15.4A ve 10kHz'de 20.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve DC filtreleme işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V