ALS80P113NF250
CAP ALUM 11000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80P113NF
ALS80P113NF250 Hakkında
KEMET ALS80P113NF250, 11000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, şasi montajı için vida terminalli radyal can yapısına sahiptir. 27 mOhm ESR değeri ve 19 mOhms impedans ile düşük gerilim düşümü sağlar. 105°C'de 9000 saatlik ömür özellikleri ile endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında, 10 kHz'de 19.9 A ve 100 Hz'de 15.1 A ripple akımı kapasitesi bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V