ALS80P103NT450
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80P103NT
ALS80P103NT450 Hakkında
KEMET ALS80P103NT450, 10000 µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj tipi vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 9000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 21 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 14 mOhms impedans değerleriyle yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. 10 kHz'de 26.1 A ve 100 Hz'de 18.8 A ripple akım kapasitesi vardır. Endüstriyel güç kaynakları, enerji depolama sistemleri, motor kontrolü ve genel amaçlı uygulamalarda tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V