ALS80H912QC200
CAP ALUM 9100UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H912QC200
ALS80H912QC200 Hakkında
KEMET ALS80H912QC200, 9100 µF kapasiteli, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, screw terminal montaj tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 9000 saatlik ömür sunmaktadır. ESR değeri 41 mOhm @ 100Hz ve 100 kHz'de 31 mOhms impedans ile karakterize edilmiştir. Maksimum ripple akımı 10 kHz'de 15.8 A, 100 Hz'de 12.2 A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. Endüstriyel ve profesyonel ekipman tasarımlarında yaygın olarak uygulanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V