ALS80H753QP100
CAP ALUM 75000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H753QP
ALS80H753QP100 Hakkında
KEMET ALS80H753QP100, 75000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponen, şasi montajı için vida terminalleri içermektedir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömürlü tasarımdır. 8 mOhm ESR ve 9 mOhms empedans değerleriyle düşük kayıplı çalışma sağlar. 10 kHz'de 32.7 A ve 100 Hz'de 30.3 A ripple akım taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 75000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V