ALS80H751DA250
CAP ALUM 750UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H751DA250
ALS80H751DA250 Hakkında
KEMET ALS80H751DA250, 750 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. 105°C'de 6000 saat ömür süresi garantisi ile endüstriyel ve tüketici elektronik sistemlerinde, ses amplifikatörleri, beslenme devreleri ve EMI filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 267mOhm @ 100Hz
Impedance 169 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V