ALS80H682QM450
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80H682QM
ALS80H682QM450 Hakkında
KEMET ALS80H682QM450, 6800µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı şekli ile chassis mount uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 28mOhm ESR değerine sahiptir. 100Hz'de 17A, 10kHz'de 25.4A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı güç kaynağı, invertör ve UPS sistemleri gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V