ALS80H561DB400
CAP ALUM 560UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H561DB
ALS80H561DB400 Hakkında
KEMET ALS80H561DB400, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount edilebilen radial can tipi paketidir. 237 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışabilir, 10 kHz yüksek frekans ripple akımı 7.4 A kapasitesindedir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 6000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı endüstriyel, güç kaynağı ve kondisyonlama devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 237mOhm @ 100Hz
Impedance 133 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V