ALS80H513KE040
CAP ALUM 51000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H513KE
ALS80H513KE040 Hakkında
KEMET ALS80H513KE040 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 51000µF kapasitansı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 40V rated voltaj ve ±20% tolerans ile gücü yüksek kondansatör uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde çalışır. Şasi montajı için vida terminali olan radial can paket yapısına sahiptir. 18mOhm ESR ve 16 mOhms empedans değerleri ile düşük direnç karakteristiğine sahiptir. 100 Hz'de 14.6 A ve 10 kHz'de 16.2 A ripple akım kapasitesi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 51000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V