ALS80H472NF450
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H472NF
ALS80H472NF450 Hakkında
KEMET ALS80H472NF450, 4700 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde vida terminalleriyle tasarlanmış bu komponent, ±20% tolerans aralığında çalışır. 39 mOhm ESR (100 Hz) ve 26 mOhm impedansla, 10 kHz'de 19,8 A ripple akımına dayanıklıdır. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında 9000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V