ALS80H432KF250
CAP ALUM 4300UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H432KF
ALS80H432KF250 Hakkında
KEMET ALS80H432KF250, 4300 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketlemesi ile chassis montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 7000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. ESR değeri 54 mOhm @ 100Hz, impedansı 36 mOhms'dur. 10 kHz'de 14.3 A ripple akım kapasitesine sahip olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltajlı sistemlerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 54mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V