ALS80H364NS040
CAP ALUM 360000UF 20% 40V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80H364NS040
ALS80H364NS040 Hakkında
KEMET ALS80H364NS040, 360000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, düşük ESR (7mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akımı taşıma kapasitesi (29.7A @ 10kHz) ile karakterize edilir. Radial, vida terminalli kasa tipi ile chassis montajına uygundur. Geniş işletme sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi ile sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 360000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V