ALS80H304NW040
CAP ALUM 300000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H304NW
ALS80H304NW040 Hakkında
KEMET ALS80H304NW040, 300000 µF kapasitesinde, 40V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount tipi uygulamalarda kullanılır. 7 mOhm ESR değeri ile düşük seri direncine sahip olup, 28.8 A @ 10 kHz ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışır, 105°C'de 9000 saat ömür değerine sahiptir. ±20% toleransla üretilmiştir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtrelem işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 300000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V