ALS80H302DF200
CAP ALUM 3000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H302DF200
ALS80H302DF200 Hakkında
KEMET ALS80H302DF200, 3000 µF kapasitanslı, 200V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallı radyal kutu yapısında tasarlanmıştır. 105°C'de 6000 saatlik ömür garantisine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 10,6 A ve 100 Hz'de 6 A ripple akım toleransı sunmaktadır. 90 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 61 mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile umulan kapasitans değerinden sapmalar göz önüne alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V