ALS80H242KF400
CAP ALUM 2400UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H242KF
ALS80H242KF400 Hakkında
KEMET ALS80H242KF400, 2400µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri bulunur. ±20% tolerans ve 63mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 7000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. 10 kHz'de 14.2A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 100Hz
Impedance 37 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V