ALS80H223NT250
CAP ALUM 22000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H223NT250
ALS80H223NT250 Hakkında
KEMET ALS80H223NT250, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 15 mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminalleri ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür süresi garantilidir. 10 kHz'de 26.2 A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V