ALS80H184NF040
CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H184NF
ALS80H184NF040 Hakkında
KEMET ALS80H184NF040, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç depolama ve filtreleme işlevleri için tasarlanmıştır. Screw terminalleri ile chassis mount montajını destekler. 9 mOhm düşük ESR değeri, yüksek ripple akım kapasitesi (24.8A @ 10kHz) ile karakterize edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V