ALS80H184KF025
CAP ALUM 180000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H184KF
ALS80H184KF025 Hakkında
KEMET ALS80H184KF025, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan bu kondansatör, 13 mOhm düşük ESR değeri sayesinde yüksek ripple akım taşıyabilir. 100 Hz'de 17,6 A ve 10 kHz'de 18,7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunulmaktadır. ±20% toleransı ile tedarik edilir ve güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V