ALS80H152DE250
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H152DE
ALS80H152DE250 Hakkında
KEMET ALS80H152DE250, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Şasi montajı için vida terminallı radyal kasa ile sunulur. 136mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ve 9.2A ripple akımı 10kHz'de enerji depolama ve filtreleme devrelerinde yüksek performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, güç kaynakları, endüstriyel elektrik devreleri ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 136mOhm @ 100Hz
Impedance 87 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V