ALS80H133DA040
CAP ALUM 13000UF 20% 40V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80H133DA040
ALS80H133DA040 Hakkında
KEMET ALS80H133DA040, 13000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal ile chassis mount montajına uygun radial can paketinde sunulmaktadır. 49mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 6000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmesi, gücü yönetim, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilmesini sağlamaktadır. 10.4A ripple current kapasitesi (10 kHz) sayesinde güç kaynakları ve ses amplifikatörü gibi uygulamalarda etkin bir şekilde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V