ALS80H132DF350
CAP ALUM 1300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H132DF350
ALS80H132DF350 Hakkında
KEMET ALS80H132DF350, 1300 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi monte tipi vida terminal bağlantısına sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 6000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. ESR değeri 117mOhm (@100Hz) ve impedansı 68mOhms'dir. Ripple akım kapasitesi 100Hz'de 4.7A, 10kHz'de 10.2A'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 117mOhm @ 100Hz
Impedance 68 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V