ALS80H124QT100
CAP ALUM 120000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H124QT
ALS80H124QT100 Hakkında
KEMET ALS80H124QT100, 120000µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilimde çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu yapısı ile sağlam mekanik bağlantı sağlar. 6mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 34.7A @ 100Hz ve 36.7A @ 10kHz ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi ile dayanıklı performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V