ALS80H114QS100
CAP ALUM 110000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H114QS
ALS80H114QS100 Hakkında
KEMET ALS80H114QS100, 110000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Vida terminal bağlantısı ile şasi montajı için uygundur ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 6mOhm ESR değeri ve 8mOhm empedans özellikleri ile düşük direnç sağlar. 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans koşullarında 36.2A (10 kHz) ve düşük frekans koşullarında 34.1A (100 Hz) ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 110000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V