ALS80H112DA200
CAP ALUM 1100UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H112DA200
ALS80H112DA200 Hakkında
KEMET ALS80H112DA200, 1100µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saat yaşam süresi garantisinde bulunur. 100Hz'de 236mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 10kHz'de 6.5A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. İçteki kapasitansı biraz daha kompakt tasarımlarda ve ısıl yükün yoğun olduğu endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 236mOhm @ 100Hz
Impedance 159 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V