ALS80H102DB250
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80H102DB
ALS80H102DB250 Hakkında
KEMET ALS80H102DB250, 1000 µF kapasitansı ve 250 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile kasa monte edilmesi için uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 6000 saatlik yaşam süresi ile endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. 202 mOhm ESR değeri ve 7.4 A yüksek frekans dalgalı akım kapasitesi ile farklı yük koşullarına uyum sağlar. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, kutup tabanlı yapısı nedeniyle doğru kutup uygulanması gereken devreler için uygun seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 100Hz
Impedance 128 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V