ALS80G434NF025
CAP ALUM 430000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80G434NF
ALS80G434NF025 Hakkında
KEMET ALS80G434NF025, 430000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V voltaj derecelendirilmiş bu komponent, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile kurulur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 9mOhm ESR değeri ve 10mOhm impedansı ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 430000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V