ALS80G433NF100
CAP ALUM 43000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80G433NF
ALS80G433NF100 Hakkında
KEMET ALS80G433NF100, 43000 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit kuruluma uygundur. 13mOhm ESR değeri ile düşük direnç sağlar ve 24.2A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 9000 saat ömür garantisi verir. Endüstriyel, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V