ALS80G184NF040
CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80G184NF
ALS80G184NF040 Hakkında
KEMET ALS80G184NF040, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli kasa montajı yapısı sayesinde endüstriyel devre tasarımlarında ve güç kaynağı uygulamalarında yerini bulur. 9mOhm ESR değeri ile düşük direnç sağlar ve 24.8A ripple akım kapasitesi barındırır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisi sunur. ±20% tolerans ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V