ALS80C824NS025
CAP ALUM 820000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C824NS
ALS80C824NS025 Hakkında
KEMET ALS80C824NS025, 820000 µF kapasitesi ve 25V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. 6 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayan komponent, 29.7 A ripple current kapasitesine 10 kHz'de sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilecek geniş sıcaklık aralığı ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V