ALS80C752LM250
CAP ALUM 7500UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C752
ALS80C752LM250 Hakkında
KEMET ALS80C752LM250, 7500 µF kapasitansya ve 250V nominal gerilimle tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminali (screw terminals) ile chassis monte edilebilen bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 8000 saat yaşam süresi sağlar. 32 mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 22 mOhms impedansı ile düşük seri dirençli uygulamalar için uygundur. 20.6 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 13.6 A @ 100 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde kullanılan bu kondansatör ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V