ALS80C432NJ500
CAP ALUM 4300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C432NJ500
ALS80C432NJ500 Hakkında
KEMET ALS80C432NJ500, 4300 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi kasa ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip bu komponentin ESR değeri 56mOhm @ 100Hz, impedansı 43mOhms olarak belirtilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 19.4A @ 10kHz, düşük frekans ripple akımı 12.9A @ 100Hz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatörün ömrü 105°C'de 9000 saat olarak tanımlanmıştır. Endüstriyel ve ticari uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V