ALS80C432LM400
CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80C432LM400
ALS80C432LM400 Hakkında
KEMET ALS80C432LM400, 4300 µF kapasitansına ve 400 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı ile uygulanır. ±20% tolerans ve 8000 saat ömür süresi 105°C'de sağlar. ESR değeri 38 mOhm @ 100Hz ve düşük empedans özellikleri ile güç kaynakları, UPS sistemleri, motor kontrolörleri ve endüstriyel güç uygulamalarında kullanılır. -40°C ~ 105°C geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 10 kHz'de 20.5 A ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V