ALS80C274QM040
CAP ALUM 270000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C274QM040
ALS80C274QM040 Hakkında
KEMET ALS80C274QM040, 270000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. 7 mOhm ESR değeri ve 8 mOhms impedans ile sahip olduğu özellikleri nedeniyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 9000 saat ömür süresi bulunan bu kondansatör, 31.4 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V