ALS80C244NP040
CAP ALUM 240000UF 20% 40V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80C244NP
ALS80C244NP040 Hakkında
KEMET ALS80C244NP040, 240000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Düşük ESR (8 mOhm @ 100Hz) ve impedans (9 mOhms) özellikleri sayesinde güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve kuplaj uygulamalarında etkili performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile üretilmiştir. 27.2A @ 10kHz ve 26.3A @ 100Hz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 240000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V