ALS80C243QW250
CAP ALUM 24000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C243QW250
ALS80C243QW250 Hakkında
KEMET ALS80C243QW250, 24000µF kapasiteli 250V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajlı vida terminal bağlantısı ile donatılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, düşük ESR (14mOhm @ 100Hz) ve impedans değerleriyle (11mOhms) yüksek akım taşıyabilmesi gereken devreler için uygundur. 10 kHz'de 29.9A, 100 Hz'de 23.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Endüstriyel güç kaynakları, filtrasyon ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V