ALS80C163NW250
CAP ALUM 16000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C163NW
ALS80C163NW250 Hakkında
KEMET ALS80C163NW250, 16000 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapısına sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 19mOhm ESR değeri ve 14mOhms impedans ile güç uygulamalarında etkin performans sağlar. 9000 saatlik ömür (105°C'de) ile orta ömürlü uygulamalara uygundu. Ripple akımı 24.4A @ 10kHz ve 18.8A @ 100Hz olarak belirlenmiştir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V