ALS80C153NT350
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C153NT350
ALS80C153NT350 Hakkında
KEMET ALS80C153NT350, 15000 µF kapasitansı ve 350V nominal gerilim rating'ine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli kasa paketi ile şasi monte uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 17mOhm ESR değerleri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 100 Hz'de 19.8 A ve 10 kHz'de 26.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 105°C sıcaklıkta 9000 saatlik ömür garantisi bulunmaktadır. İnverterler, güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gereken düşük frekanslı uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V