ALS80C134NP063
CAP ALUM 130000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C134NP
ALS80C134NP063 Hakkında
KEMET ALS80C134NP063, 130000 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi, vidalı terminal bağlantısı ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 8 mOhm ESR değeri ile düşük impedans özelliği gösterir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 9000 saat ömür ömrü vardır. 100 Hz'de 26 A, 10 kHz'de 27.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin polar yapısı, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanmasına uygun kılar.
Applications General Purpose
Capacitance 130000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V