ALS80C133QS450
CAP ALUM 13000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80C133QS
ALS80C133QS450 Hakkında
KEMET ALS80C133QS450, 13000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalli radial kutu tasarımına sahiptir. 16 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri ve 31.6 A @ 10 kHz ripple akımı kapasitesi sayesinde güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V