ALS80C113QS500
CAP ALUM 11000UF 20% 500V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS80C113QS500
ALS80C113QS500 Hakkında
KEMET ALS80C113QS500, 11000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutu yapısına sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 9000 saat ömrü garantisi sunar. 24mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı endüstriyel ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır. 100Hz'de 22.2A, 10kHz'de 30.8A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V