ALS80A752NP400
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A752NP
ALS80A752NP400 Hakkında
KEMET ALS80A752NP400, 7500 µF kapasitanslı 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount radial konfigürasyonda ve vida terminalleriyle tasarlanmıştır. 105°C'de 9000 saat ömür sağlar. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 26 mOhm ESR değeri ve 16 mOhm empedansla yüksek voltajlı DC güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel şarj cihazları ve düşük frekansda ripple akımın önemli olduğu uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip olup, 100 Hz'de 15.5 A ve 10 kHz'de 22.5 A ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V