ALS80A752NJ350
CAP ALUM 7500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A752NJ
ALS80A752NJ350 Hakkında
KEMET ALS80A752NJ350, 7500 µF kapasitansı ve 350V rated voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 29mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlayarak, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans gösterir. 9000 saatlik ömür süresi (105°C'de) ve yüksek ripple akım kapasitesi (20.5A @ 10kHz), güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında güvenilir bir seçim sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V