ALS80A752NF350
CAP ALUM 7500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS80A752NF
ALS80A752NF350 Hakkında
KEMET ALS80A752NF350, 7500 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 9000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 29 mOhm ESR ve 19 mOhms impedans değerleriyle düşük endüktans ve direnç özelliği gösterir. 10 kHz'de 19.9 A ve 100 Hz'de 14 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltajlı sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V